הסיפור שלנו


בפינת הרחובות דוד המלך ואבן גבירול, נמצאת פאפייר - חנות למוצרי נייר חדשניים בעיצוב ייחודי ובייצור מקומי. החנות הוקמה על חלק משטחו של בית הדפוס התל אביבי הוותיק 'קוויק קופי', בניצוחן האמנותי של מעצבת המוצר והאופנה שרון ברונשר והמעצבת התדמיתית והגרפית שירן רוקוואי בחרי.

פאפייר מהווה נקודת חיבור בין עולמות הנייר, העיצוב והטיפוגרפיה, ומציעה תמהיל עשיר, מגוון ומתעדכן תדיר של מוצרים איכותיים - החל מחומרי גלם בסיסיים ועד למוצרים מוגמרים דוגמת מחברות, אלבומים, יומנים, אריזות מיוחדות ועוד, כולם עשויים בטביעת האצבע הייחודית שמתאפיינת בצבעוניות מצומצמת ומונוכרומאטית של שחור, לבן ואפור, עם נגיעות של עץ, זהב וכסף.

לצד אלה מוצגים בחנות מוצרים יוצאי דופן, דוגמת אוסף וינטג' של פריטים המשתייכים לעולם המכתבים הישן, ליין המוצרים leftovers - סדרת הדגל של פאפייר שעשויה כולה מחומרים ממוחזרים, ותצוגות מתחלפות של אמנים אורחים מתחומי העיצוב השונים - קרמיקה, תכשיטנות, טקסטיל ועוד - המשתלבים ברוח העיצובית של המתחם.

פאפייר משרתת קהלים מגוונים - מהצרכן הפרטי ועד לבתי עסק, ומציעה לצד המוצרים המוגמרים גם חומרי גלם משובחים, מוצרי נייר ואריזה. כמו כן, פאפייר מספקת פתרונות למגוון בתי עסק המעוניינים להעניק ללקוחות ולעובדים מתנות ייחודיות הממותגות בלוגו של בית העסק.


המעצבות והחנות

פאפייר הוקמה על חלק משטחו של בית הדפוס התל אביבי הוותיק 'קוויק קופי', כנקודת מפגש בין עולמות הדפוס, הנייר והעיצוב. החנות נולדה מתוך חיבור ארוך שנים בין בית הדפוס לבין המעצבות שרון ברונשר ושירן רוקוואי. המוצרים כולם עשויים בטביעת האצבע הייחודית של המעצבות, שמתאפיינת בצבעוניות מצומצמת ומונוכרומטית של שחור, לבן ואפור, עם נגיעות של עץ, זהב וכסף.

שרון ברונשר בוגרת לימודי עיצוב תעשייתי ועיצוב מוצר, מעצבת אופנה, טקסטיל ולייף סטייל: "השקפת העולם שלי בנויה על מינימליזם- הסוד הוא בפשטות, פחות הוא יותר. התפיסה הזאת אפיינה את עבודתי מאז ומעולם בעיצובי האופנה והלייף סטייל, כך שהחיבור לפאפייר היה מיידי. הקו העיצובי שלנו מאוד ברור- לפני הכל ישנו דגש של הפלטה המונוכרומטית, דבר שמאוד משקף את תפיסת העולם המינימליסטית, הנקייה ונטולת העומסים שלי. העבודה היא בקווים קלאסיים ולא טרנדיים, מבלי להיסחף לאופנות. כך אנחנו מצליחות ליצור עיצובים שהם תמיד רלוונטיים ואינם תלויים בזמן".

שירן רוקאווי בחרי מתמחה במיתוג, בוגרת לימודי המחלקה לתקשורת חזותית של שנקר: "אני מאמינה שדרך העיצוב ניתן לגעת באנשים. עיצוב צריך לעורר רגש, ונייר הוא חומר גלם שעושה בדיוק את זה. עולם הנייר תמיד ריתק וריגש אותי, וכשהתאפשר פרויקט כזה שהוא על טהרת הנייר ידענו שהולך להיות משהו מיוחד. בפאפייר הנייר הוא שתופס את מרכז הבמה, ואני כאן רק כדי להבליט אותו, ולתת לו פשוט להיות מי שהוא. דווקא בעידן האינטרנט הנייר זוכה לעדנה מחודשת כי הוא מוחשי, יש לו אופי, ניחוח, מגע, וחשוב לי לשמר את כל אלה בעבודת העיצוב שאני עושה איתו".

חנות הדגל שלנו ממוקמת בלב תל אביב, שם תוכלו למצוא את מגוון מוצריינו המוצגים באתר ועוד פריטים מיוחדים כמוצרי נייר, מוצרים לבית, טקסטיל ומתנות יחידות במינן. 
נשמח לראותכם ולסייע בבחירת המתנה המושלמת עבורכם. בוא לבקר אותנו ב"פאפייר", רחוב דוד המלך 1, תל-אביב


שותפים עסקיים


אנו מאמינים בשיתופי פעולה ושמים דגש על חדשנות בתחום.
מגון מוצרינו נמכרים במבחר חנויות בארץ וגם בחנויות מובילות בלונדון ובניו-יורק.
נשמח לקבל הצעות ולשמוע ממך. 
צור/י עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם.