תקנון חברי מועדון פאפייר

 

חברת פאפייר בע"מ, חברה פרטית בערבון מוגבל המאוגדת במדינת ישראל, ח.פ. 514786128 (להלן: "החברה" או "פאפייר") שמחה לצרף את לקוחותיה למועדון החברים של פאפייר ("מועדון פאפייר") על-ידי הרשמה של הלקוח למועדון פאפייר (להלן: "חבר פאפייר") גם באתר שלנו בכתובת www.papiertlv.com (להלן: "האתר") ובכפוף לתנאי השימוש של האתר ומדיניות הפרטיות בקישור: ובהתאם לכללי תקנון זה.

לבירורים ושאלות אנא פנו לשירות לקוחות פאפייר בטלפון: 03-6964583 או בדואר אלקטרוני: info@papiertlv.com

הכותרות נועדו להתמצאות ולשם נוחות ואין בהן כדי לשמש לפירוש התנאים.

בכל מקום בו נעשה שימוש בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה ו/או רבים במשתמע.

הצטרפות לקוח באתר כחבר מועדון פאפייר

 1. פאפייר מציעה ללקוחותיה הצטרפות למועדון פאפייר ללא תשלום דמי הצטרפות למועדון פאפייר ו/או דמי חידוש חברות, ואין בכוונתה לגבות דמי חברות או דמי חידוש חברות בעתיד, אולם פאפייר תהא רשאית להחליט לעשות כן בכל עת לפי שיקול דעתה.
 2. החברות במועדון פאפייר אינה מוגבלת בזמן, אלא אם יוחלט אחרת על-ידי החברה וכפי שיפורסם על-ידה ולכן, החברות במועדון פאפייר תישאר בתוקף כל עוד לא בוטלה על-ידי חבר פאפייר ו/או על-ידי פאפייר ו/או בהתאם להוראות הדין ובכל מקרה, החברה רשאית לסיים את פעילות מועדון פאפייר בכל עת, לשנות את תנאיו ו/או להפסיק או לבטל חברות במועדון פאפייר של לקוח במקרה של הפרה של תקנוני החברה.
 3. הצטרפות למועדון פאפייר זמינה באתר ללקוח פאפייר הרשום באתר באמצעות "חשבון לקוח" הכולל את מס' הטלפון הנייד של הלקוח לשם שיוך הלקוח כחבר מועדון ולשליחת דיוור ייעודי לחברי פאפייר ולכן, על הלקוח לעדכן את חשבון הלקוח בכל מקרה של שינוי בפרטי הלקוח לרבות מס' טלפון נייד או כתובת דוא"ל.
 4. הצטרפות למועדון פאפייר מהווה הסכמה לקבלת דיוור מהחברה מעת לעת, עדכונים על מוצרי פאפייר חדשים, מידע על מבצעים של החברה, הודעות שיווקיות של החברה או תזכורות הנוגעות לזכאות של חבר פאפייר להטבה וכו'. ניתן לבקש הסרה מרשימת התפוצה לקבלת הדיוור ובכפוף לתקנוני החברה.
 5. לקוח המזדהה באתר כחבר פאפייר זכאי לצבירה, שימוש ומימוש הטבות המיועדות לחברי פאפייר כפי שמתפרסם מעת לעת על-ידי החברה ובהתאם לכללי המימוש בהטבות המפורסמות על-ידי החברה.
 6. הטבה ללקוחות מצטרפים למועדון פאפייר: 25 ₪ למימוש ברכישה הבאה בסכום מעל 200 ₪ של מוצרי נייר פאפייר בלבד בתוך 3 חודשים ממועד ההצטרפות ברכישה בחנות פאפייר (לא באתר).
 7. הטבת יומולדת לחברי פאפייר בלבד: 15% הנחה למימוש בחודש יומולדת ברכישה של מוצרי נייר פאפייר בלבד וברכישה בחנות פאפייר (לא באתר).
 8. הטבה קבועה לחברי פאפייר בלבד למימוש ברכישה באתר: 5% הנחה למימוש בעת ביצוע הזמנה של רכישה של המוצרים המוצעים באתר.
 9. ההטבות ניתנות למימוש על-ידי הזדהות כחבר פאפייר באמצעות מס' טלפון נייד והן אישיות לחבר פאפייר ואינן ניתנות להעברה לאחר או לשימוש או מימוש מסחרי. מימוש הטבת יומולדת אפשרי באמצעות ולפי התאריך בחשבון הלקוח כפי שהוזן בעת ההצטרפות למועדון פאפייר.  
 10. הטבות מכל סוג אינן חלות על עלויות נוספות כגון דמי משלוח ואינן ניתנות לקיזוז ו/או החזר.
 11. ההטבות ניתנות למימוש ללא שילוב עם מבצעים ו/או הטבות אחרות כלומר "אין כפל מבצעים" או "כפל מימוש/הטבה".